BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 5 Sierpnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Oswald, Emil, Maria

Artykuły

Otwarcie oraz poświęcenienowo wyremontowanego budynku Fundacji im. Św. Brata Alberta w Czernichowie.

Otwarcie oraz poświęcenie przez ks. Prezesa Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego nowo wyremontowanego budynku Fundacji im. Św. Brata Alberta w Czernichowie.

W maju obiekt został zalany przez ulewne deszcze przez co zajęcia musiały zostać przeniesione do Domu Ludowego w Wołowicach na okres 7 miesięcy, w tym czasie został przeprowadzony remont całego budynku dzięki środkom finansowym pochodzącym ze Starostwa Powiatowego, również przyczynili się darczyńcy, sponsorzy oraz rodzice podopiecznych uczęszczających na zajęcia terapii zajęciowej. Podczas uroczystości podopieczni fundacji zaprezentowali jasełka, na zakończenie wspólne kolędowanie uwieńczyło dzień oficjalnego otwarcia wyremontowanego obiektu,. Wstęgę przeciele ks. Prezes Tadeusz Isakowicz – Zaleski, Wójt Gminy Czernichów Szymon Łytek, w-ce Starosta Arkadiusz Wrzoszczyk, Radna Powiatu Krakowskiego Janina Grela, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie − mgr Grażyna Tajs – Zielińska.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...