BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 8 Sierpnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Iza, Cyprian, Dominik

Artykuły

Konsultacje wniosku o zmianę granic gminy w Rusocicach - Sokółce

konsultacje

Zgodnie z uchwałą nr XX.167.2020 Rady Gminy Czernichów z dnia 20 stycznia 2020 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami WÓJT GMINY CZERNICHÓW ZAWIADAMIA, że w okresie od 1 lutego do 31 marca 2020 r. zostaną przeprowadzone konsultacje z mieszkańcami w sprawie wystąpienia z wnioskiem o dokonanie zmiany przebiegu granicy pomiędzy gminą Brzeźnica w powiecie wadowickim a gminą Czernichów w powiecie krakowskim

  w ten sposób, by granica ta przebiegała środkiem koryta Wisły, a działki leżące w korycie rzeki Wisły i na jej lewym brzegu w przysiółku Sokółka zostały wyłączone z gminy Brzeźnica i włączone do gminy Czernichów, do obrębu geodezyjnego Rusocice.

Do udziału w konsultacjach uprawnieni są wszyscy mieszkańcy gminy Czernichów, którzy ukończyli 18 lat. Każdy mieszkaniec może uczestniczyć w konsultacjach tylko jeden raz, wybierając dogodną dla siebie formę udziału.

Konsultacje polegają na wyrażeniu poparcia lub sprzeciwu wobec proponowanej zmiany przebiegu granic gminy w jednej z następujących form:

1)     przesłanie w formie pisemnej na adres: Urząd Gminy Czernichów, 32-070 Czernichów, ul. Gminna 1, indywidualnego stanowiska, zawierającego przynajmniej następujące dane:

-       imię i nazwisko,

-       adres zamieszkania,

-       stanowisko wobec proponowanej zmianie przebiegu granic gminy,

-       własnoręczny podpis;

2)     przesłanie w formie elektronicznej na adres poczty elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub skrzynkę podawczą na portalu ePUAP (/t675w7kajb/skrytka) indywidualnego stanowiska, zawierającego przynajmniej następujące dane:

-       imię i nazwisko,

-       adres zamieszkania,

-       osobisty adres poczty elektronicznej,

-       stanowisko wobec proponowanej zmianie przebiegu granic gminy;

3)     podpisanie się na liście osób popierających proponowaną zmianę przebiegu granic gminy, której wzór stanowi załącznik nr 1 do uchwały, lub na liście osób sprzeciwiających się proponowanej zmianie przebiegu granic gminy, której wzór stanowi załącznik nr 2 do uchwały, wyłożonych w siedzibie Urzędu Gminy Czernichów – Biuro Obsługi Klienta oraz u sołtysów.

 W dniu 23 lutego 2020 r. (niedziela) o godz. 16.00 w remizie OSP w Rusocicach odbędzie się

OTWARTE ZEBRANIE KONSULTACYJNE

podczas którego zostanie przedstawione szczegółowe uzasadnienie proponowanej zmiany przebiegu granic gminy, a także z jej spodziewane skutki.

Wójt Gminy Czernichów

(-) Szymon Łytek

+ Mapa - proponowany przebieg granic

+ wzór - POPIERAM wniosek o dokonanie zmiany przebiegu granicy pomiędzy gminą Brzeźnica a gminą Czernichów zgodnie z uchwałą nr XX.166.2020Rady Gminy Czernichów z dnia 20 stycznia 2020 r.

+ wzór - SPRZECIWIAM SIĘ wnioskowi o dokonanie zmiany przebiegu granicy pomiędzy gminą Brzeźnica a gminą Czernichów zgodnie z uchwałą nr XX.166.2020Rady Gminy Czernichów z dnia 20 stycznia 2020 r.

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...