BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 25 Lipca 2021    |    Imieniny obchodzą: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Artykuły

Edukacja teatralna Czernichowskich seniorów cz.1

W dniu 16 lutego b. r. byliśmy obecni w grupie 45 osób z Czernichowskiego Stowarzyszenia Seniorów w Teatrze Im. Juliusza Słowackiego, Duża Scena, na spektaklu teatralnym HAMLET w reżyserii Bartosza Szydłowskiego.

Ta obecność na Spektaklu Hamlet była związana z realizacją zadania „Edukacja teatralna seniorów”. Przedstawiony nam Hamlet był nie tylko Hamletem Szekspira, ale i trochę HAMLETEM Wyspiańskiego z jego Studium o Hamlecie i z Wyzwoleniem. Nie wszystkim z naszej grupy taki uwspółcześniony Hamlet się podobał, ale będzie to temat do dyskusji na najbliższym spotkaniu. Na zdjęciach grupa zgromadzona w Czernichowie przed wyjazdem do teatru oraz już na miejscu w teatrze. Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...