BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt
Dzisiaj jest: 7 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Cyryl, Metody, Estera

Artykuły

Edukacja teatralna Czernichowskich seniorów cz.2

W styczniu i lutym b.r. realizujemy zadanie „Edukacja teatralna seniorów”. Zadanie zaczęliśmy od części teoretycznej zawartej w opracowaniu, które   zostało podzielone na trzy części: 1. Geneza i rozwój sztuki teatralnej, 2. Historia teatru w Polsce, 3.

Historia i czasy obecne Teatru im. Juliusza Słowackiego (w tym teatrze mamy realizować część praktyczną zadania). Do przygotowania materiałów wykorzystaliśmy broszurę „Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie” wydaną dla uczczenia 120 rocznicy tego teatru i materiały z internetu. Załączone zdjęcia przedstawiają min. afisze do dramatu Juliusza Słowackiego BALLADYNA w reżyserii Pawła Świątka. Spektakl ten będziemy oglądać w dniu 9 lutego na scenie MOS. Następnym oglądanym przez nas w dniu 16 lutego spektaklem będzie dramat Szekspira (z inspiracją Wyspiańskiego) HAMLET w reżyserii Bartosza Szydłowskiego. Oprócz Dużej Sceny i sceny MOS w Teatrze Im. Juliusza Słowackiego od 16 lutego b.r. rozpoczyna działalność Teatr Poezji, który będzie kontynuacją Krakowskiego Salonu Poezji Anny Dymnej oraz działa Scena Miniatura, mająca charakter eksperymentalny. Spróbujemy zainteresować tym członków naszego Stowarzyszenia. Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...