BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 19 Września 2020    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, January

Artykuły

Edukacja teatralna Czernichowskich seniorów cz.3

W dniu 9 lutego b.r. byliśmy obecni w grupie 45 osób z Czernichowskiego Stowarzyszenia Seniorów w Teatrze Im. Juliusza Słowackiego, scena MOS, na spektaklu teatralnym BALLADYNA Juliusza Słowackiego, w reżyserii Pawła Świątka. Obecność na spektaklu była związana z realizacją zadania pod nazwą „Edukacja teatralna seniorów”. Była to -można powiedzieć - uwspółcześniona wersja Balladyny, dramatu związanego z przejęciem władzy. Były w nim także wątki bliskości świata natury oraz opowieść o świecie kobiet. Spektakl podobał się zarówno członkom naszego Stowarzyszenia jak i pozostałej publiczności. Aktorzy wychodzili kilkakrotnie do oklasków. Na uwagę zasługuje scenografia Balladyny (zdjęcia można już oglądać w internecie). Na uwagę zasługuje także architektura MOS łącząca z powodzeniem dziewiętnastowieczny kontekst historyczny z nowoczesną formą architektury (zdjęcie). Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...