BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 18 Września 2020    |    Imieniny obchodzą: Irena, Stanisław, Józef

Artykuły

Nadzwyczajne środki ostrożności

 UGherb

Nadzwyczajne środki ostrożności w związku z epidemią choroby COVID-19 wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2

Od 1 kwietni wprowadza się kolejne ograniczenia.

Od 16 marca przy wejściu głównym do budynku Urzędu Gminy Czernichów umieszczona zostanie Specjalna Skrzynka, do której będzie można wrzucić wszelkie dokumenty i wnioski w sprawach niecierpiących zwłoki w formie papierowej.

Od 25 marca 2020 r. WPROWADZA SIĘ STAN EPIDEMI

Informacja z dnia 20.03.2020 - Zamknięcie szkół zostało przedłużone do 26 kwietnia. 

Od 16 marca do 26 kwietnia 2020 w całym kraju zamknięte zostaną szkoły i przedszkola. 

Od 12 marca zamknięte są żłobki w gminie Czernichów

Od 12 marca zamknięte jest „Moje Boisko-Orlik 2012” w Wołowicach

Więcej informacji dla rodziców pod adresem https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Od 16 marca Wprowadza się zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Gminy Czernichów. Zgodnie z podjętą decyzją wójta Gminy Czernichów Urząd Gminy Czernichów zostaje czasowo wyłączony z bezpośredniej obsługi mieszkańców Gminy Czernichów. 

W najbliższych dniach prosimy kontaktować się z Urzędem Gminy Czernichów wyłącznie telefonicznie pod nr telefonu 12 270 21 04, oraz za pośrednictwem skrzynki e-mailowej:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Dodatkowo od 16 marca przy wejściu głównym do budynku Urzędu Gminy Czernichów umieszczona zostanie Specjalna Skrzynka, do której będzie można wrzucić wszelkie dokumenty i wnioski w sprawach niecierpiących zwłoki w formie papierowej. Przypominamy, że istnieje możliwość załatwienia wielu spraw przez profil e-PUAP. Wszystko z troski o zdrowie Państwa i pracowników urzędu. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować bowiem, czy osoba przychodząca do urzędu jest zdrowa.


W trosce o zdrowie mieszkańców zalecamy ograniczenie wyjazdów i spotkań, a także wizyty w miejscach dużych skupisk ludzkich.

800 190 590 – to numer infolinii NFZ pod którą należy dzwonić w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości związanych z koronawirusem.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...