BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 16 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy

Artykuły

Mikołaj w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Witek w Modlniczce

W sobotę 8 grudnia w Centrum Konferencyjnym „Witek” w Modlniczce odbyła się 11 już impreza Mikołajkowa dla dzieci. Jej organizatorami byli Jurajska Izba Gospodarcza, Urząd Marszałkowski, Starostwo Powiatowe oraz Urzędy Gmin: Czernichów, Zabierzów i Wielka Wieś.

Dzieci zaproszone na spotkanie oglądnęły przedstawienie przygotowane przez Teatr Tańca i Słowa z Krakowa, otrzymały słodycze i wspaniałe paczki. Dla wszystkich przygotowano również poczęstunek. Z naszej gminy w zabawie wzięło udział 45 dzieci. Opiekowała się nimi Danuta Buczek, pracownik socjalny GOPS. Udział w uroczystości wzięli również: Anna Romańska – kierownik GOPS w Czernichowie, Wiesław Piwowarczyk i Dorota Machaczka.

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...