BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt
Dzisiaj jest: 12 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Jan, Wera, Brunon

Artykuły

Mikołaj w „Krzemieńcu” w Wołowicach - 09.12.2012

Właściciele Domu Weselnego „Krzemieniec”- Marta i Jerzy Kosek już po raz 10 zaprosili dzieci na spotkanie ze Świętym Mikołajem. W oczekiwaniu na przyjście Mikołaja dzieci obejrzały przedstawienie „Muzykanci z Bremy”, a nawet wzięły w nim aktywny udział. Wreszcie do „Krzemieńca” przybył korowód Świętego Mikołaja z wesołym diabłem i aniołem na czele. Anioł dzielnie wspomagał Mikołaja w rozdawaniu prezentów. Oboje wykonali ciężką pracę, bo w tym roku obdarowali prezentami ponad 120 grzecznych dzieci.
Właściciele „Krzemieńca” od 10 lat przy okazji „Mikołajków” organizują konkursy plastyczne dla dzieci. W każdym roku tematy budzą uwagę uczestników, o czym świadczy zainteresowanie dzieci i piękne prace. Nagrody za najlepsze prace wręczają dzieciom w czasie balu karnawałowego, który przygotowują specjalnie dla nich.
Wszystkie te atrakcje są sponsorowane przez właścicieli lokalu.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...