BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 27 Stycznia 2022    |    Imieniny obchodzą: Angela, Jan, Przybysław

Dofinansowanie do montażu kotła na biomasę - nabór wniosków

Urząd Gminy Czernichów informuje, że istnieje możliwość składania wniosków i dofinansowanie do montażu kotła na biomasę w ramach projektu „Czysta Energia Blisko Krakowa”

1czysta energia blisko krakowa

Projekt ten realizowany jest przez pięć partnerskich gmin powiatu krakowskiego: Czernichów, Liszki, Skawinę, Świątniki Górne oraz Zabierzów. Liderem projektu jest stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Blisko Krakowa. Umożliwił pozyskanie dofinansowania w ramach Działania 4.1 Zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii Poddziałanie 4.1.1 Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 (RPO WM). W ramach projektu możliwe jest pozyskanie dofinansowania w wysokości ok. 60%. Dokładne koszty po stronie mieszkańca przedstawia poniższa tabelka.

 kotly na bio nabor

Dużym ułatwieniem jest fakt, że w przypadku zakwalifikowania się mieszkańca do projektu firma INERGIS skontaktuje się z mieszkańcem w celu wykonania oceny technicznej i w przypadku pozytywnej oceny dokona montażu pieca. Ponadto w okresie trwania gwarancji zapewnione są usługi serwisowania. Do skorzystania z dofinansowania szczególnie zachęcamy osoby, które nie mają możliwości uzyskania przyłącza gazowego.

Przypominamy również o zapisach uchwały antysmogowej, zgodnie z którymi piece pozaklasowe należy wymienić na spełniające normy emisyjne do końcaroku 2022.

Poniżej przedstawiamy dodatkowo artykuł na temat pelletu oraz kotłów na biomasę. Wnioski można składać na dzienniku podawczym w urzędzie gminy, ul. Gminna 1, 32-070 Czernichów, lub wcześniej skontaktować się z ekodoradcami pod nr telefonu 12 270 21 04, wew. 104.

Załączniki:

+ Wniosek

 >>>>> Przeczytaj artykuł:  KOTŁY NA BIOMASĘ – PELLET

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...