BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 8 Sierpnia 2022    |    Imieniny obchodzą: Iza, Cyprian, Dominik

Wybór projektu "Czysta Energia Blisko Krakowa" do dofinansowania w ramach poddziałania 4.1.1. RPO WM

Zarząd Województwa Małopolskiego wybrał projekty do dofinansowania w ramach Poddziałania 4.1.1 Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 (RPO WM).

W dniu 19 czerwca 2018 r. Zarząd Województwa Małopolskiego podjął uchwałę dotyczącą wyboru projektów do dofinansowania w ramach Działania 4.1 Zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii, Poddziałanie 4.1.1 Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 (RPO WM). 

Wśród 4 wybranych do dofinansowania projektów (na 2 miejscu listy rankingowej) znalazł się projekt pn. „Czysta Energia Blisko Krakowa”, którego Liderem jest Stowarzyszenie LGD Blisko Krakowa, a partnerami Gminy: Czernichów, Liszki, Mogilany, Skawina, Świątniki Górne i Zabierzów.

Przedmiotem projektu jest zakup i montaż jednostek wytwarzających energię cieplną i elektryczną w oparciu o odnawialne źródła energii (tj. układów fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz pieców na biomasę) w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie gmin wchodzących w skład Lokalnej Grupy Działania Blisko Krakowa.

Przewidywana liczba zakupionych i montowanych jednostek wytwarzających w ramach projektu:

1)           kolektory słoneczne – 333 szt.

2)           instalacje fotowoltaiczne – 583 szt.

3)           pompy ciepła – 104 szt.

4)           kotły na biomasę – 360 szt.

Całkowita wartość projektu wynosi 28 437 012,09 zł.  Przyznana wartość dofinansowania ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wynosi 15 294 014,42 zł.

Planowany okres realizacji projektu: 2018-2021.

W sprawach realizacji projektu prosimy o kontakt z ekodoradcą Agnieszką Smaga, pod numerem telefonu 12 270 21 04, wew. 104, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

DOKUMENTY DO POBRANIA:

WNIOSEK

DEKLARACJA UCZESTNICTWA

Prezentacja (pdf)

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...