BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 8 Sierpnia 2022    |    Imieniny obchodzą: Iza, Cyprian, Dominik

Kiedy poznamy wykonawcę projektu „Czysta Energia Blisko Krakowa”?

OZE grafikaTrwa proces wyłaniania wykonawcy instalacji odnawialnych źródeł energii w ramach projektu „Czysta Energia Blisko Krakowa”. Przypomnijmy, przedmiotem projektu jest zakup i montaż jednostek wytwarzających energię cieplną i elektryczną w oparciu o odnawialne źródła energii w indywidualnych gospodarstwach.

W związku z wniesieniem odwołania, aktualnie trwa postępowanie odwoławcze przed Krajową Izbą Odwoławczą (KIO). Stowarzyszenie Blisko Krakowa - pełnomocnik Zamawiającego: Gminy Skawina działając zgodnie z  ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych dokonało wyboru oferty najkorzystniejszej w ramach postępowania „Dostawa i montaż jednostek wytwarzania energii z OZE w ramach projektu „Czysta Energia Blisko Krakowa”. Za najkorzystniejszą została uznana oferta Wykonawcy:SANITO Sp. z o.o.; 02-884 Warszawa, ul. Puławska 476. Dwaj oferenci złożyli do Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie od wyboru oferty.

Posiedzenie KIO, które odbyło się w dniu 24.10.2019 r., zostało przerwane ze względu na obszerność materiału dowodowego wniesionego przez strony postępowania. Posiedzenie zostanie wznowione w dniu 18.11.2019 r. O dalszych czynnościach w sprawie prowadzonego postępowania będziemy Państwa sukcesywnie informować.

Przypominamy że przedmiotem projektu jest zakup i montaż jednostek wytwarzających energię cieplną i elektryczną w oparciu o odnawialne źródła energii (tj. układów fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz pieców na biomasę) w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie gmin wchodzących w skład Lokalnej Grupy Działania Blisko Krakowa.

Szacunkowa całkowita wartość projektu wynosi 28 437 011,97 zł. Dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wyniesie 15 208 587,93 zł.

FE RP Malopolska UE

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...