Dzisiaj jest: 7 Czerwca 2020    |    Imieniny obchodzą: Jarosław, Robert, Wiesław

WAŻNY KOMUNIKAT URZĘDU GMINY CZERNICHÓW

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT

Przy wejściu głównym do budynku Urzędu Gminy Czernichów umieszczona zostanie Specjalna Skrzynka, do której będzie można wrzucić wszelkie dokumenty i wnioski w sprawach niecierpiących zwłoki w formie papierowej. W przypadku potrzeby uzyskania potwierdzenia złożenia wniosku/podania/dokumentu, uprzejmie prosimy o wskazanie w jego treści adresu e-mail lub nr telefonu Wnioskodawcy. Potwierdzenie złożenia zostanie przesłane na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

W sprawach bieżących proszę kontaktować się z pracownikami za pośrednictwem poczty elektronicznej adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerami: 12 270 21 04, 12 270 21 05.

Wójt Gminy Czernichów

Szymon Łytek

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...